whatsApp Destek
Who is Ucel Furniture?

Sektörde 50 Yıllık Tecrübe

Üçel mobilya , 1971 yılında Ali CURA tarafından ahşap işleme ve cilalı mobilyalar üretmek için küçük bir atölye olarak kurulmuştur.
Günümüzde 2000m2 showroom , ve 8500 m2 yi aşkın modern üretim tesislerinde gelişmiş alman CNC teknolojisine sahip geniş makine parkuruna ve ekipmanına sahip, Alanında uzmanlaşmış usta kadrosuyla, tasarım ve arge konularına önem vererek ,daha estetik ,fonksiyonel ,kaliteli ve güvenilir ev mobilyaları üretimi yapmaktadır, ürettiğimiz ürünlerin tamamında E1 normlarında MDF ve Melamin plaka malzemeleri, konusunda uzman firmalardan tedarik ettiğimiz kaliteli bağlantı malzemeleri , lake cila ile harmanlayıp ürettiğimiz ürünleri , Türkiye’de 74 mağaza nın yanı sıra Asya , Avrupa ,Afrika ve Orta Doğu da 16 ülkede , tüketiciler ile buluşturmaktadır..
What We Do?

Bedroom, Diningroom, Sofa Set & Corner Sofa Sets

As Ucel Furniture, we produce products that will add elegance to your homes ...
Ucel Furniture Factory

Factory

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum..

Ucel Furniture Store

2000 m² mağazamızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Ucel Furniture

By registering to the Email List, you can be instantly informed about the innovations at Üçel Furniture.

Newsletter