Lina

Yatak Odaları

Lina

Parlak Ekru rengin sadelik ve çekiciliğini bronz renk aynaları ile zengileştirilen LİNA YATAK ODASI ,  göz alıcı tasarım ve geniş fonksiyonel dolap iç özellikleriyle modern bi mekan oluşturuyor , Dolap kapaklaında kendinden yavaşlatıcı menteşe sistemi işe sessiz ve yumuşak bir kapanış sağlıyor, .Makyaj masası  ve komodinlerin üstlerinde mermer desenli kılmaz camlar ile şık bir hava veriyor ,  Karyolanın yerden yüksek  ve bazalı oluşu temizlik için çok kolaylık sağlıyor..

  • Paylaş

Ürün Ölçüleri

Modül Genişlik Yükseklik Derinlik
Dolap 260 cm 220 cm 60 cm
Karyola 173 cm 120 cm 210 cm
Şifonyer 120 cm 85 cm 47 cm
Komodin 62 cm 52 cm 42 cm

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım içeriği Dolap, karyola , komodin , şifonyer ve şifonyer aynasından oluşmaktadır.
Dolap 6 kapaklıdır. 2 yan Kapaklar Mdf üzeri Lake Ciladır, Orta 4 Kapak Füme Lasemli Aynadır. Dolap içi Kumaş dokulu melamin kullanılmıştır, Kapaklar yavaşlatıcılı menteşeli, içinde 1 ad cam çekmecelidir, 1 ad ışıklı askılık vardır.
Şifonyer Gövde Melamin , Üst Kırılmaz mermer desenli Cam , Çekmeceler Mdf üzeri Parlak Lake cilalıdır,Çekmecelerde frenli ray sistemi kullanılmıştır, Ayakları Kayın ağaçı üstü lake cilalıdır.
Şifonyer ayna Beyaz ayna kullanılmıştır.
Karyola Ayaklı içi 3 bölümlü baza sistemi vardır, tabanı 18 mm kumaş kaplama görünümlü kanvas melamin kullanılmştı.
Komodin Gövde Melamin , Üst Kırılmaz mermer desenli Cam , Çekmece Mdf üzeri Parlak Lake cilalıdır,Çekmecelerde frenli ray sistemi kullanılmıştır, Ayakları Kayın ağaçı üstü lake cilalıdır.
Bakım Hafif nemli microfiber bezle silinip temizlik yapılması tavsiye edilir.